KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Şirketimizin temelleri 1991'de atıldı. Çalışma disiplini ile Çukurova bölgesinde oluşturduğumuz güven, iş hayatımızda başarılı olmanın anahtarı olmuştur. Kurulduğu günden beri gelişmeye ve büyümeye devam eden şirketimiz, 2005'te yapılan, 25 bin kapasiteli modern teknoloji ile donatılmış üretim çiftliği ile çukurova bölgesine daha da iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

Servis araçlarımızla Adana bölgesindeki market ve bakkallara kendi üretimimiz olan kaliteli ürün ve hizmeti götürüyoruz. Servislerimiz size de bir telefon kadar yakın.

Modern üretim tesislerimizde, Avrupa Birliği standartlarında, modern teknolojiyi kullanarak, veteriner hekimler kontrolünde üretiğimiz, hijyenik ortamda el değmeden paketliyip bütün Çukurova'ya dağıtımını yaptığımız çok kaliteli taze yumurta süreci bizi diğer firma ve markalardan ayırıyor.

İnsan sağlığına verdiğimiz değer sonucunda tüketicilerimizden gelen olumlu tepkiler bizi mutlu ediyor. Aynı zamanda daha çok çalışmamızı ve daha çok sorumluluk almamızı sağlıyor. Tüm müşterilerimize teşekkürler.

"Buraya Sayın düşünür araştırmacı yazar "Erdoğan Erden" hazretleri büyük kalıcı iz bırakan bir söz yazacaktır. Onun bu muhteşem sözleri bizlere hayat görüşü niteliğinde olmaya devam etmektedir."

Erdoğan Erden